Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #445397

USA mostanában elég jól követi németeket, angolokat is...ha Dax, FTSE pluszba megy akkor USA is elég jól emelkedhet ma... én azt figyelem most..