Re: nincs cím 2011. november 17. 14:46 BudFox Előzmény: #445397 USA mostanában elég jól követi németeket, angolokat is...ha Dax, FTSE pluszba megy akkor USA is elég jól emelkedhet ma... én azt figyelem most..