Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445390Ha még mennének +1,55% -ot ma akkor lennének a tegnaphoz képest nullában...mi meg az űrbe kerülnénk,most ki követ kit?
Ha még mennének +1,55% -ot ma akkor lennének a tegnaphoz képest nullában...mi meg az űrbe kerülnénk,most ki követ kit?