Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #445390

Ha még mennének +1,55% -ot ma akkor lennének a tegnaphoz képest nullában...mi meg az űrbe kerülnénk,most ki követ kit?