Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445388Én is nézem hogy milyen tippeket adnak le 2012-re :D
Amúgy miért kell nekünk máshogy közlekednünk mint a piac 95% ???
Én is nézem hogy milyen tippeket adnak le 2012-re :D
Amúgy miért kell nekünk máshogy közlekednünk mint a piac 95% ???