Re: nincs cím 2011. november 17. 14:32 Ibiza Előzmény: #445358 sztem shortosansavanyú lesz ez a szőlő..,) sok tisztánlátó lett ahogy látom.. én azt nem tudom a jövő héten mi lesz de ők már a 2012is pengén nyomják..