Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #445374Hát ettől nekem is okádnom kell. Tényleg semmi értelme ezen a magyar piacon bármit is csinálni, szinte csak a szerencsén múlik hogy tud e az ember valami kis pénzt keresni. Hülye brókergyerekek és "ismerőseik" homokozója. Illikvid, drága, követhetetlen, vállalhatatlan.