Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445370A nemzetközi helyzet fokozódik...hol le,hol fel (nálunk ez utóbbi...csodapijjac!)
Sct akarnak,még ha bele is döglenek..meg is lesz,nyasgem! Némi hányingerrel küzdöm magyar pijjacot látva..
A nemzetközi helyzet fokozódik...hol le,hol fel (nálunk ez utóbbi...csodapijjac!)
Sct akarnak,még ha bele is döglenek..meg is lesz,nyasgem! Némi hányingerrel küzdöm magyar pijjacot látva..