Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #445370

A nemzetközi helyzet fokozódik...hol le,hol fel (nálunk ez utóbbi...csodapijjac!)

Sct akarnak,még ha bele is döglenek..meg is lesz,nyasgem! Némi hányingerrel küzdöm magyar pijjacot látva..