Re: nincs cím 2011. november 17. 13:53 sbbacsi Előzmény: #445368 Én csak azt látom, amit a második verzióban leírtam: a pénztől várják. De hogy az honnan jön, ill. ha a semmiből akkor mennyit ér... ezen nem nagyon gondolkodtak el. Eddig.