Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #445368

Én csak azt látom, amit a második verzióban leírtam: a pénztől várják.

De hogy az honnan jön, ill. ha a semmiből akkor mennyit ér... ezen nem nagyon gondolkodtak el.

Eddig.