Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #445365

Recesszió tuti lesz,már a 2014 es kilátásokat is lefelé módosítják,tényleg kivi lennék hogy ki és mitől remél normalizálódó gazdaságot...