Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445365Recesszió tuti lesz,már a 2014 es kilátásokat is lefelé módosítják,tényleg kivi lennék hogy ki és mitől remél normalizálódó gazdaságot...
Recesszió tuti lesz,már a 2014 es kilátásokat is lefelé módosítják,tényleg kivi lennék hogy ki és mitől remél normalizálódó gazdaságot...