Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #445339

Egyetértek.

2012 szerintem a letisztulás éve lesz.

A képlet leegyszerűsödött és egyre többen kezdik látni miről is van szó. Két lefolyása lehet:

1. Recesszió, hosszan és mélyen, fogyasztás lóf*sz, termelés szintén. Megszorítások. No pénz.

2. Irdatlan pénzpumpa továbbra is, amiről már tudjuk, hogy az égből hullik. Következésképpen nem sokan fognak úgy tekinteni rá, mintha értéke is lenne. -> Infláció, fogyasztás lóf*sz, termelés szintén. Pénz "van", csak össze kell söpörni az utcáról.

Egy dolog fordíthat ezen szerintem, vmi új húzó technológia.