Re: nincs cím
sbbacsi Előzmény: #445339Egyetértek.
2012 szerintem a letisztulás éve lesz.
A képlet leegyszerűsödött és egyre többen kezdik látni miről is van szó. Két lefolyása lehet:
1. Recesszió, hosszan és mélyen, fogyasztás lóf*sz, termelés szintén. Megszorítások. No pénz.
2. Irdatlan pénzpumpa továbbra is, amiről már tudjuk, hogy az égből hullik. Következésképpen nem sokan fognak úgy tekinteni rá, mintha értéke is lenne. -> Infláció, fogyasztás lóf*sz, termelés szintén. Pénz "van", csak össze kell söpörni az utcáról.
Egy dolog fordíthat ezen szerintem, vmi új húzó technológia.