Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #445336185 dollár/hordónkénti olajár az eléggé visszafogná a gazdaságot és értéktelen pénzt jelentene,egyik sem biztosítaná a magas rv árfolyamot..és melyik 3 helyről ömlik a pénz a gazdaságba,fed-en kívül?
Fél Eu-t csődbe v. csőbe akarják vinni,óriási mentőcsomagokról szól a fáma,de honnan lesz az a zsé? Mi a ráktól kezdenénk el felülteljesíteni? Egy éve megy a vita Görögországról,még azt sem sikerült lerendezni,arra is úgy kalapozták volna a pénzt össze,többivel mi lesz? Vezetőségváltás az olaszoknál,megszorítócsomag mindenhol,ami a nép hátán csattan...tényleg rózsás kilátások,de cáfolj és felveszem a rózsaszín szemüvegem.
Eu legerősebbjének mostanában mintha a 6e is feladná a leckét.