Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

lyonell Előzmény: #445331

Tekintzsd az aljnak a mostani árat,vegíél és napszemüveg.Szerintetek a kinti napos grafikonokat nem elemzi senki?nem látják,hogy most kell fordítani vagy baszhatják? ha 3helyről ömlik pénz a gazdaságba jövőre,esni fogunk?eu indexek alulteljesítőből könnyen átvehetik a felülteljesítő szerepét,olaj elébe is ment.Mit szólnátok egy 185 dolláros olajárhoz?félreértés ne essék én a válság alatti szinteket várom,ezt tartom szem előtt,de nem mindegy honnan,és most ez a verzió,ami valósnak tűnik.