Re: nincs cím 2011. november 17. 12:05 BudFox Előzmény: #445327 9800 az szép lenne...de miután 1800 -ra lementünk, és full bux hati longba ülnék :-)) a Bux1212 -ben :D hawaii-napszemüveg-koktélok-csajok-meg ananász :-DD