Re: nincs cím 2011. november 17. 11:58 Hathor Előzmény: #445327 Ne hergeld a shortosokat 9800as OTPvel ,-) apukám.. még mindig a szélsőségek világában élsz. Ettől én nyitott vagyok erre a verzióra is ,-) 9800as OTP=30Ks bux.. még mindig?