Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #445327

Ne hergeld a shortosokat 9800as OTPvel ,-)

apukám.. még mindig a szélsőségek világában élsz.

Ettől én nyitott vagyok erre a verzióra is ,-)

9800as OTP=30Ks bux.. még mindig?