Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #445063Én is kezdem már únni....
tegnap zárásra megint felrángattak minket...utána USA esett be zárára...
ma a futuresok vannak megint magasan...
Szóval megy tovább ez a Húzd Meg Ereszd El játék...szerintem ez lesz év végégig már...amig nem jön valami nagyon befolyásoló hír..vagy össze nem dől valami.