Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #445063

Én is kezdem már únni....

tegnap zárásra megint felrángattak minket...utána USA esett be zárára...

ma a futuresok vannak megint magasan...

Szóval megy tovább ez a Húzd Meg Ereszd El játék...szerintem ez lesz év végégig már...amig nem jön valami nagyon befolyásoló hír..vagy össze nem dől valami.