Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Csilla76 Előzmény: #445058

amit délelőtt eljátszottak, most megcsinálják náluk is, csak fordítva. csak nehogy reggelre korrigáljanak és túladják magukat..pokolba kívánom magam, hogy reggel nem zártam.

ezek 10 óráig meg meddig akarnak esni?