Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #444991

Nos..

DAXban el tudok képzelni egy ilyen nagy fülescsészét, erősíti a piros zászló jelleg:

http://postimage.org/image/428ng5y45/full/

S&Pben, meg szintén a zászló jelleg, dupla alj után.. nem tartom kizártnak, hogy a lobogó csúcsából egy kettős top ledobja a zászló aljára az árfolyamot, onnan pattanva ki a zászlóból..

http://postimage.org/image/sdnikdqhd/

Itthon tudjátok a fordított fej-váll jellegű képemet nekem is, amit régóta írok, hogy azt csinálja jobb vállban 16500-18500as zónát írtam neki 18Kn, hogy ott fog lejönni ebben oldalazunk majd.

OTP kettős alj jellegű.

Tuti belépő longba, ezen 4es kilépése fel.

lefele régóta nem tudok gondolkodni, amióta 15K-t elértük és vettem, azóta felfele figyelem a piacot.

Kellemes estét!