Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #444954

Bocsi.. ezeket a hsz.-eket nem olvastam, majd megnézem.

De flat, meg EDt nem ismerek.. sima 8hullámot tudok nézni csak, azt többszörözve egymásra..

Egyébként nekem továbbra is emelkedő árbócom van S&Pben;