Re: nincs cím 2011. november 16. 17:51 Hathor Előzmény: #444954 Bocsi.. ezeket a hsz.-eket nem olvastam, majd megnézem. De flat, meg EDt nem ismerek.. sima 8hullámot tudok nézni csak, azt többszörözve egymásra.. Egyébként nekem továbbra is emelkedő árbócom van S&Pben;