Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444973Na én most már hányok ettől az egésztől szivatós piactól. Erősen gondolkodom azon, hogy lezárok mindent a francba, aztán megvárom míg mindenki száguld, és a végtelenbe vár mindent, és inkább majd akkor újra belépek. Nem lesz itt már idén erről a szintről komolyabb esés, egyre biztosabb, a long irányt viszont nem tudom semmivel sem alátámasztani, úgyhogy inkább kihagyom.