Re: nincs cím
sbbacsi Előzmény: #444954Mert nincs igény az esésre.
Pedig kezdem már unni ezt a nap közben toporgás, nap végére felrántjuk forgatókönyvet.
S&P-ben is... futikat még be lehet ejteni, de vagy nyitásra vagy a normál kereskedés végére plusszba kell vergődni.