Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #444954

Mert nincs igény az esésre.

Pedig kezdem már unni ezt a nap közben toporgás, nap végére felrántjuk forgatókönyvet.

S&P-ben is... futikat még be lehet ejteni, de vagy nyitásra vagy a normál kereskedés végére plusszba kell vergődni.