Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #444973

Esküszöm nem ragaszkodnék én a shorthoz ha tudnánk menni felfelé is,de itt pattogunk mint vmi gumilabda,rossz hírrel leborítanak,korival felrántanak...utólag látszik is.

Hambiban meg naponta új csúcs..ami csak arra elég hogy ne essünk be...daxli is 6e alatt maradt.