Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Bakiba Előzmény: #444607

Usa választási év jön, stagnáló inflával, deflációs veszély okán jöhet egy kis bújtatott QE3 és trüpptürüpp $ gyengusszal.....:))

Tech és olajszektorral csodákra képesek, a bankosok meg tudnak forogni:))