Re: nincs cím 2011. november 15. 21:59 Bakiba Előzmény: #444607 Usa választási év jön, stagnáló inflával, deflációs veszély okán jöhet egy kis bújtatott QE3 és trüpptürüpp $ gyengusszal.....:)) Tech és olajszektorral csodákra képesek, a bankosok meg tudnak forogni:))