Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #444603nyitott vagyok:-) Éppen ezért látom hogy tulkép else kezdődött a medve trend eddig csupán egy leszórás látható a hosszabbtávu chartokon, aminek a korrekciója van éppen. Ennek várom a tetőzését. Én nem hinném ebben a gazdasági környezetben vissza másznának az amerikaiak a letört trendbe. De minden megtörténhet:-) Nem is az a lényeg merre megy csak annyi jó irányba álljunk, ha meg nem azt észre vegyük.