Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444566Tulképp technikailag még nem dőlt el semmi, támasz-ellenállás között játszanak, csak az nem tetszik, hogy lassan kifutunk az időből, és egyre inkább úgy tűnik, hogy csak egy konszolidációt látunk a következő emelkedő szakasz megkezdése előtt, lévén inkább felfelé tapadunk. Elképzelhető, hogy még pár hónapig sikerül elkenniük a sz@rt.