Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

sbbacsi Előzmény: #444556

Én is ezt látom megint.

Eleve olyan szinten vannak, aminek nem feltétlen van létjogosultsága, de ez csak szvsz.

Az viszont tisztábban látszik, hogy esni nem lehet, mert olyan rángatások vannak felfelé bármikor amiknek nem nagyon van alapjuk. ELég ha van egy jó hír. Vagy mondjuk nincs rossz egy napig. De épp az is elég lehet, ha jön 5 rossz... 2 nap múlva már ugyanott vannak, lévén ennél rosszabb már nem lehet.

Valahogy teljesen a fundától elszakadt játszadozásnak látszik az egész.

szerk: Bud, ezzel a nov eleje-közepével az a baj, hogy már a közepe van és még sehol a 14k bux. :)