Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #444432Mondjátok srácok...az nem idegesít titeket is hogy még mindig nem állították vissza Stop használatát ?
mégis meddig kell még várni erre ? végülis egy jogállamban élünk vagy mi a fene ? ha volt valaki ellen vizsgálta akkor azt mikor akarják lezárni ?
Olyan igy tőzsdézni, mint biztonsági öv nélkül autózni...
elképesztő...biztos hogy jópár ember emiatt is elpártolt a BÉT -től....hát én sem vagyok boldog....