Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444432

Mondjátok srácok...az nem idegesít titeket is hogy még mindig nem állították vissza Stop használatát ?

mégis meddig kell még várni erre ? végülis egy jogállamban élünk vagy mi a fene ? ha volt valaki ellen vizsgálta akkor azt mikor akarják lezárni ?

Olyan igy tőzsdézni, mint biztonsági öv nélkül autózni...

elképesztő...biztos hogy jópár ember emiatt is elpártolt a BÉT -től....hát én sem vagyok boldog....