Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444427Lehet hogy amcsik is csak arra várnak megint, hogy bezárjunk, aztán elkezdenek esni. Mondjuk erre nem sok esélyt látok, nélkülük kéne ezt a dolgot v.hogyan megoldani. Különben is, mostanában tök mindegy hogyan zárnak, úgyis csak az a lényeg hová rakják a futit.