Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Rozsdáskilincs Előzmény: #444428

"Engem a Ricsi-Teló páros idegesít. "

Nekem azt mutatja olcsón tartják az indexet velük, Jó jel a továbbiakhoz.Legalábbis sokkal rosszabb lenne ha valamelyik nagyot vennék de azt nem veszik. A galárdok már megint szemfényvesztenek:-)

Nekem az Egis tetszik ugynézki a napi grafja mint egy szupercégnek. A befektetők ma arra ébredtek milyen olcsó is a papir:-)