Re: nincs cím
Rozsdáskilincs Előzmény: #444428"Engem a Ricsi-Teló páros idegesít. "
Nekem azt mutatja olcsón tartják az indexet velük, Jó jel a továbbiakhoz.Legalábbis sokkal rosszabb lenne ha valamelyik nagyot vennék de azt nem veszik. A galárdok már megint szemfényvesztenek:-)
Nekem az Egis tetszik ugynézki a napi grafja mint egy szupercégnek. A befektetők ma arra ébredtek milyen olcsó is a papir:-)