Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444423Én csak egy jegyet váltottam, egyelőre a jó irányba, de már kezd hányingerem lenni. Engem a Ricsi-Teló páros idegesít. Richter úgy kapaszkodik a 200 naposba, mint a kötéltáncos aki elvétette a lépést, Teló meg olyan mint Rocky, ötödször próbál felkelni az 500-as padlóról.