Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444423

viszont az OTP a tegnapi óriási esésből sem bír felállni..nem bír most sem pluszban maradni...tényleg 1800 lesz...Egon megmondta :D