Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #444414

Én ma kétszer ültem fordítva a ringlispilbe...ha még egyszer 17e környékére megyünk Magyar piacon a negatív hírek ellenére akkor elég bambán fogok nézni.