Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #444414Én ma kétszer ültem fordítva a ringlispilbe...ha még egyszer 17e környékére megyünk Magyar piacon a negatív hírek ellenére akkor elég bambán fogok nézni.
Én ma kétszer ültem fordítva a ringlispilbe...ha még egyszer 17e környékére megyünk Magyar piacon a negatív hírek ellenére akkor elég bambán fogok nézni.