Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444411Ez is bejöhet, én mondjuk egyelőre nem erre készülök, bár az bevallom egy kicsit zavar, hogy amcsik eddig feltűnően nem akarják a lefelét, bármi lehet még, ez pont az a semleges zóna ahol csak iránytalanul csapkodunk. Jó lenne ha v.merre kilépnének már ezen a héten, mert ez így szívás.