Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #444401

Itthon már minden adott hogy begyorsuljunk lefelé, amerika viszont meglepően erősnek mutatkozott idáig, nélkülük pedig nem nagyon fogunk tovább csúszni. De jó lenne a héten egy 1200 alatti SnP-t látni.