Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #444397igen..talán még lehet most adni rá..én megvárom míg kinyit USA...nagyon pattog itt minden..
OTP -t meg kényszeresen venné valaki..amint egy kis jó hír jönne.
nagyon vigyázni kell..mert bármelyik irányba elszállhatunk