Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444397

igen..talán még lehet most adni rá..én megvárom míg kinyit USA...nagyon pattog itt minden..

OTP -t meg kényszeresen venné valaki..amint egy kis jó hír jönne.

nagyon vigyázni kell..mert bármelyik irányba elszállhatunk