Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #444354

Hát ez az. Van itt ellentmondás rendesen. Mindenesetre 2008-ban nagyon mérges voltam, most nem szeretnék az lenni....