Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Oszol Előzmény: #444350

En is arra szamitok, hogy MNB komoly kamatemelest hajt vegre, es ettol nemileg megnyugszanak a kedelyek, EURHUF, valamint OTP is javithat.

Tankkonyvileg ez nem igy nez ki.

Kamatemeles hatasara (hangsulyozom elvileg, tokeletes tokepiacot es zart gazdasagot feltetelezve:) ) csokken a beruhazasi hajlandosag (dragabb a hitelfinanszirozas), kisebb az ipari kibocsatas, megtakaritasok - relative - eroteljese(ebbe)n banki betet fele fordulnak, csokken a kereslet reszvenyek irant, inflacio novekedhet, osszessegeben megtakaritasok csokkennek, es a folyamat vegen ott all, hogy a reszvenyarak csokkennek..