Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #444340Aljára? Sokan mondták már hogy arra nem szabad vadászni, de ez tényleg így van. Csak szintek vannak amiket az ember meghatároz magának, és azokhoz kéne igazítani a kereskedést. A taktika érdekes dolog, ahogyan olvaslak téged, Te is abba a kategóriába tartozol, aki a legutolsó cseppet is ki akarja csavarni a citromból, ha egy csepp is benne marad elégedetlen. Hasonlóan látom magamat is sajnos. :-)
Más. Szépen esegetünk, tartom is a pozikat természetesen, de azért a félsz bennem van, hogy a történelem ismétli önmagát, és az MNB kamatot fog emelni mint anno 2008 októberi végi első pánik idején, amikor forint erősödött 3 nap alatt 20 Ft-t, Otp meg 2400 körülről 3-4 nap alatt ment vagy 1500 pontot. Természetesen az akkori és a mostani helyzet egészen más, nem is akarok párhuzamot húzni közöttük, de hasonló helyzet azért előállhat talán. Érdekelne egy közgazdász véleménye, ha lenne kamatemelés az mekkora lehetne, és milyen hatással járna mondjuk az otp esetében rövidtávon.