Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #444336

hát az.. most azon gondolkozom hogy amint leértünk az aljára..vagy amit annak hiszünk onnantól egész más taktikára kéne nekem is átállni, mert igy elég sok pénz mindig elúszik a haszonból..