Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Arsene Lupin Előzmény: #444256

"ha nem egy konkrét személyről szól"

Azon a "vicces" site-on konkrét személyekről volt szó. Én például utálom Szilit, de nem viccelődnék a testi hiányossága miatt.

A gumipókos dolgot nagyon sajnálom, egyszer engem is csak egy napszemüveg védett meg. Annak annyi is lett.