Re: nincs cím
Arsene Lupin Előzmény: #444256"ha nem egy konkrét személyről szól"
Azon a "vicces" site-on konkrét személyekről volt szó. Én például utálom Szilit, de nem viccelődnék a testi hiányossága miatt.
A gumipókos dolgot nagyon sajnálom, egyszer engem is csak egy napszemüveg védett meg. Annak annyi is lett.