Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Princ Előzmény: #444053

de most 200 Ft-on lesz rengeteg részvénye a fővezérnek is. nyilván ő nem akarja majd ezen az áron eladni,hanem feljebb.