Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #443929

Így van, szvsz alaposan meg kell nézni a jelenlegi 200 feletti szintet, aki akarja, fényképezze le. :) Szerintem ezt se sokáig lehet már látni, utána meg talán soha többet, mint a 2007-es 200 feletti szintet még 100-as névérték mellett, de DT-re egyelőre még jó lehet. A tőkeemelés sikeres volt, 2.389.067.400,-Ft nem pénzbeli és 200.000.000,-Ft pénzbeli hozzájárulással.

Most 6.851.000 db részvény van, a fentiek szerint 12.945.337 db ÚJ részvény fog érkezni. Az eddig forgalomban lévő mennyiség közel 2x-ese. Ez megabrutál mértékű hígítás, 19.796.337 db papír lehet forgalomban az eddigi 6.851.000 db helyett.