Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

szotyi Előzmény: #443902

bezony bezony...

sokan írják már, úgyhogy akinek van önkritikája elgondolkodik

az mtel elég jó indikátor szokott lenni, ha van benne forgalom, meglátjuk

jelenleg a huf csúnyán belerondít a longos várakozásokba..