Re: nincs cím
szotyi Előzmény: #443902bezony bezony...
sokan írják már, úgyhogy akinek van önkritikája elgondolkodik
az mtel elég jó indikátor szokott lenni, ha van benne forgalom, meglátjuk
jelenleg a huf csúnyán belerondít a longos várakozásokba..