Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #443888Nagyjából ez a lényeg sbbacsi.
Egyébként Joker, veled kapcsolatosan nem a Te általad emlegetett "szakmaisággal" vagy "szakmaiatlansággal" van a gond, hanem szvsz elsősorban a stílusod az ami zavar sokakat. Szerintem fölényeskedőnek éreznek, és az a baj hogy van is benne igazság. Szvsz azt hiszed csalhatatlan vagy, a Te véleményed a tuti, és mindenki más aki szembe megy veled, azzal cinikusan próbálsz viselkedni. Szerintem nagyobb alázattal kellene hozzáállni a dolgokhoz. Ne vedd támadásnak a dolgot, a segítő szándék vezérelt.