Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #443888

Nagyjából ez a lényeg sbbacsi.

Egyébként Joker, veled kapcsolatosan nem a Te általad emlegetett "szakmaisággal" vagy "szakmaiatlansággal" van a gond, hanem szvsz elsősorban a stílusod az ami zavar sokakat. Szerintem fölényeskedőnek éreznek, és az a baj hogy van is benne igazság. Szvsz azt hiszed csalhatatlan vagy, a Te véleményed a tuti, és mindenki más aki szembe megy veled, azzal cinikusan próbálsz viselkedni. Szerintem nagyobb alázattal kellene hozzáállni a dolgokhoz. Ne vedd támadásnak a dolgot, a segítő szándék vezérelt.