Re: nincs cím
sbbacsi Előzmény: #443879Bocs, hogy beleszólok, de nincs sok titok a "szakmai" érvekben szerintem.
Te azt írod, hogy minden beárazva és menni kell a trenndel. (ár azt nem látom mivel magyarázod, hogy a mostani (utóbbi hónap?) trendja a helyes). Mások meg azt, hogy nyakig ér a sz*r... mármint az EU-ban. USA-ban vállig, itthon meg lassan fejtetőig... és ehhez képest kint 1200 körül játszanak, daxban 6000 körül, stb... sehol nincs árazva szinte semmi hosszútávon. Csak a remény, hogy nem recesszió és mély válság lesz.