Re: nincs cím
Daisy Előzmény: #443885Azt hiszem, nem érted, miről van szó. A stílusod "érdekes", és talán pont az ilyen kioktató, néhol lekezelő megnyilvánulások tartanak távol fórumozókat, ezért feszülnek egymásnak emberek. Véleményeket jó ütköztetni, csak a stílus ne legyen sértő, bántó.
(Ha zavaró a hozzászólásom, lehet törölni. Köszönöm!)