Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Joker Előzmény: #443876

Van pár kolléga, aki sajnos csak akkor ír be ha a másikba bele akar rugni. Sajnos Ti nem emelitek a fórum közösségének színvonalát. De én voltam a hibás, hogy egyáltalán válaszoltam a provokációra....