Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Előzmény: #443888

"Csak a remény, hogy nem recesszió és mély válság lesz."

Már elnézést, de mi az, hogy "lesz"? 10 éve ez van, csak eddig a felelőtlen és feneketlen FED pénzjegynyomda eltűntette a látszatot, és felnőtt egy generáció, amely tényleg elhitte ezt, hogy ez örökké tarthat. A 10 éves recesszió beköszönte megtörtént 2008-ban, jó esetben 2020-ra ki lehet belőle evickélni. Addig maradni fog a pénzügyi cunami-csapkodás, kiszámíthatatlanná téve a piacokat. Szvsz.