Re: nincs cím 2011. november 14. 14:02 Joker Előzmény: #443871 Bár mindenesetre jobban bizonyítanátok szakértelmeteket, ha szakmai érvekkel cáfolnátok egy beírást, ahelyett, hogy minősítenétek a másikat.