Re: nincs cím
Daisy Előzmény: #443871Azokban az időkben szinte egy(!) fórum élt, és nekem nagyon nem ismerős a stílusod, ráadásul olyan megállapításaid vannak, ami nem túl nagy tapasztalatra vall.
Elnézést, részemről nem zavarom tovább a fórumotokat.