Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Daisy Előzmény: #443871

Azokban az időkben szinte egy(!) fórum élt, és nekem nagyon nem ismerős a stílusod, ráadásul olyan megállapításaid vannak, ami nem túl nagy tapasztalatra vall.

Elnézést, részemről nem zavarom tovább a fórumotokat.