Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kelvin Előzmény: #443792

Erre alapozva pozíciót nyitni szerencsejáték, gondolom elég új lehetsz a tőzsdén és nem éltél még meg szélsőséges dolgokat. Legalábbis ebből a megnyilvánulásból nekem ez jön le. Bocs ha rosszul gondolom.