Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Joker Előzmény: #443780

Én mindenesetre a reggel lezárt longjaimat újranyitottam...

A régiós tőzsdéket ismételten alulteljesítjük, az intézményi traderek sem tudnak örökre eladói nyomást gerjeszteni...