Re: nincs cím 2011. november 14. 12:24 Joker Előzmény: #443780 Én mindenesetre a reggel lezárt longjaimat újranyitottam... A régiós tőzsdéket ismételten alulteljesítjük, az intézményi traderek sem tudnak örökre eladói nyomást gerjeszteni...